Dámske kabelky cez plece – tieto modely budú v roku 2024 najviac trendy

Kabelky cez plece sú asi najpopulárnejším typom kabeliek vďaka svojej praktickosti, funkčnosti a štýlu. Tento rok sa niektoré z týchto kabeliek vracajú späť ešte módnejšie a takisto prichádzajú do módy nové štýly. Či už ste módny trendsetter alebo proste len hľadáte praktickú a trendy kabelku, máme pre vás malý prehľad tých naštýlovejších dámských kabeliek cez plece, ktoré sú tento rok in.

Ktoré kabelky cez plece sú tento rok najviac v kurze?

Návrat klasickej hobo tašky

Hobo taška je typická svojím polmesiacovitým tvarom a nestuženým strihom. Vyzerá ležérne a zároveň elegantne a je tiež veľmi praktická. Dnes však nájdete túto tašku výrobenú z mnohých moderných vysokolkvalitných materiálov, ako napríklad pružná koža, rôzne nepremokavé alebo tiež udržateľné tkaniny. V móde sú aj zložité detaily, vzory, strapce alebo kovové prvky. Zväčša sú tieto kabelky dosť priestranné, takže v nich môžete nosiť všetko, čo potrebujete. Sú ideálne predovšetkým na denné nosenie.

Mini kabelky cez plece

Pre tých, ktorí majú radi minimalizmus, bude v roku 2024 hlavným trendom miniatúrna kabelka cez plece. Kvôli svojim rozmerom sa hodia skôr na večer a nosiť v nich môžete len základné veci , ako telefón, kľúče a peňaženku. Síce sú tieto kabelky malé, môžu urobiť veľký dojem. Vyskúšajte mini kabelku vo výrazných farbách, ako je neónová zelená, jasná modrá a krikľavá ružová. Niektoré modely majú rôzne ozdoby, ako sú reťazové remienky, logá, prívesky a textúrované povrchy, takže sú naozaj neprehliadnuteľné.

Pridajte sa k nám na Facebook! Pridajte sa k nám na Facebook!

Udržateľné eko kabelky cez plece

Keďže udržateľnosť je v módnom priemysle každým rokom dôležitejšia, ekologické tašky cez plece sa stávajú populárnou voľbou. Mnohí výrobcovia ponúkajú tašky z recyklovaných meteriálov, organických tkanín alebo eticky vyrábanej kôže. Pokiaľ ide o farebnnú škálu, prevládajú farby prírody, ako zelená, hnedá alebo tiež klasická čierna.

Techwear alebo funkčné kabelky pre moderné ženy

Vo svete, kde sú technológie hlboko integrované do nášho každodenného života, sa stávajú futuristické high-tech kableky cez plece nevyhnutnosťou. Ide predovšetkým o kabelky vyrobené z inovatívnych látok, s rôznymi priehradkami na gadgety , nastavitelnýmir remienkami, otvormi na slúchadlá a dokonca so zabudovanýmimi možnosťami nabíjania.

Stále si neviete vybrať ideálnu kabelku na túto sezónu?

Ak aj vy hľadáte módnu kabelku cez plece a stále ste si nenašli tú dokonalú, vyskúšajte CCC. Predajca CCC sa môže popýšiť rozmanitou ponukou modelov: od klasických hobo tašiek až po technicky vyspelé moderné dizajny. Nájdete tu kvalitné kabeky a obuv podľa vlastných preferencií a životného štýlu od rôznych známých i menej známých značiek. Nakupovať môžete v sieti kamenných predajní CCC po celom Slovensku alebo v internetovom obchode.

Prijmite teda najnovšie trendy a vyberte si dokonalú kabelku, ktorá doplní váš vlastný štýl a potreby. Či už uprednostňujete udržateľnosť, technológie alebo nadčasovú eleganciu, v roku 2024 si každá dáma nájde svoj ideálny kúsok, ktorý bude rezonovať s jej osobným štýlom.

 

Sponzorovaný článok

Zdieľaj