Xiaomi Smart Band 8 Pro ovládne vianočný trh

Spoločnosť Xiaomi dlhodobo patrí medzi najpredávanejších výrobcov inteligentných fitness náramkov. Xiaomi, podľa dostupných informácií, čoskoro predstaví globálnu verziu novej generácie svojho inteligentného náramku Xiaomi Smart Band 8 Pro. Zariadenie je už nejakú dobu dostupné na domácom čínskom trhu.

Certifikácia Xiaomi Smart Band 8 Pro potvrdzuje uvedenie globálnej verzie

Najnovšia generácia inteligentného fitness náramku od čínskeho technologického giganta bola zaznamenaná v databáze IMDA. Xiaomi Smart Band 8 Pro sa už skôr objavil v malajzijskej certifikácii SIRIM pod modelovým číslom M2333B1.

Certifikácia IMDA je určená pre nositeľné zariadenia s nízkou spotrebou energie a Bluetooth pripojením. Dôležitejšie je, že naznačuje jeho globálne uvedenie. Očakáva sa, že globálna verzia bude podobná, ak nie identická, s čínskou verziou.

Vlastnosti Xiaomi Smart Band 8 Pro

Xiaomi Smart Band 8 Pro sa na čínskom trhu predáva za počiatočnú cenu 399 juanov (približne 56 amerických dolárov). Jeho hlavným prvkom je veľký obdĺžnikový 1,74-palcový AMOLED displej s rozlíšením 336 x 480 pixelov. Displej ponúka maximálny jas 600 nitov a viac ako 100 typov ciferníkov.

Medzi jeho ďalšie funkcie patrí Bluetooth 5.3, GNSS, odolnosť voči vode až do hĺbky 5 ATM pre povrchové plávanie a NFC čip pre platby. Samozrejmosťou je sledovanie srdcovej frekvencie, okysličenia krvi (SpO2), sledovanie spánku, menštruačný cyklus a viac ako 150 športových režimov. Zariadenie je napájané batériou s kapacitou, ktorá zabezpečí výdrž až 14 dní. Presný dátum uvedenia náramku na globálny trh zatiaľ nie je známy.

Xiaomi Smart Band 8 Pro je dôkazom odhodlania spoločnosti Xiaomi poskytovať funkčné a zároveň cenovo dostupné inteligentné nositeľné technológie. Pripravujúc sa na vstup na svetový trh, technologickí nadšenci a športovci sú nesmierne zvedaví na jeho uvedenie, očakávajúc inovácie a funkcionalitu, ktoré sú pre Xiaomi typické.

 

Navštívte náš ESHOP!

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.