Bojujeme so suchým počasím
Tento rok sme o niečo skôr začali so zásobovaním vody pre obyvateľov sídlisk, ktorí sa starajú o kvety vysadené v okolí bytových domov.
V rámci mesta sú rozmiestnené 4 nádoby s objemom 1000 litrov a niekoľko sudov na vodu, ktoré pravidelne dopĺňame počas údržby verejnej zelene a polievania kvetov v centre mesta.
Veľmi si vážime snahu našich obyvateľov a v rámci našich možností ich podporujeme, aby ich práca a starostlivosť nevyšli nazmar počas suchého a horúceho leta.
Pri niektorých stromoch vysadených v rámci projektu revitalizácie vnútroblokov boli zároveň osadené zavlažovacie vaky, kt…
Viac si prečítate TU:
